Hussar Solutions S.A.
ul. Puchalska 5
02-851 Warszawa

O Nas

Hussar Solutions działa w obszarach obsługi  i transportu

Nasze innowacje tworzymy bazując na wiedzy i doświadczeniu nabytym podczas wieloletniej praktyki w branży spedycyjnej. Wiemy jak wyposażyć kierowcę i auto przed zagraniczną trasą, aby maksymalnie zredukować koszty ewentualnych awarii. Produkty Hussar Solutions znacząco zmniejszają wydatki, gdy konieczna jest szybka naprawa plandeki, usunięcie z drogi plamy oleju, zabezpieczenie ładunku. Takie przypadki to dla firmy transportowych codzienność. Zdarzają się, także nam, więc nasz asortyment potrafimy dostosować do bieżących potrzeb rynku. Nasi klienci to przedsiębiorstwa z branży TSL, hurtownie i sklepy motoryzacyjne, a także kierowcy, którym zależy na poprawie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Niezależnie od tego, w jaki sposób chcą Państwo używać akcesoriów gwarantujemy ich niezawodność oraz wysoką jakość wykonania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nieprzewidziane sytuacje na drodze decydują o opłacalności biznesu i bezpieczeństwie uczestników ruchu drogowego. Wybierając akcesoria Hussar Innovations będą Państwo przygotowani w trasie i pewni, że awaria auta na drodze nie doprowadzi do wypadku lub ogromnych kosztów związanych z naprawą.

 

 

Każdy, postawiony przed nami cel jesteśmy w stanie zrealizować mimo największych przeciwności. Problemy na drodze,
goniący nas czas czy usterki techniczne nie są dla nas przeszkodą. Z szacunkiem traktujemy inne firmy transportowe. Naszym celem jest być o krok przed nimi dając swoim klientom to, co mogłoby wydawać się nierealnym.

Na polu transportu i spedycji wyróżniamy się szybkością działania, terminowością i najwyższą jakością. Dzięki innowacyjnym pomysłom i produktom oferowanym w ramach Hussar Solutions S.A. udało nam się rozwiązać niejeden problem.