Zamiast wynajmować biuro, zabuduj sobie auto dostawcze, czyli prototyp Nissan e-NV200 WORKSPACe

administrator

Administrator

Data

17 stycznia 2017

Kategoria

Tagi

Dla wielu użytkowników aut dostawczych, kabiny ich samochodów są także czymś w rodzaju biura. Nissan postanowił jednak pójść o krok dalej, pokazując, że elektrycznego dostawczaka można zamienić w biuro w klasycznym tego słowa znaczeniu. I tak powstał prototyp o nazwie Nissan e-NV200 WORKSPACe.

Aby zrealizować ten projekt, Nissan nawiązał współpracę z brytyjską pracownią projektową Studio Hardie. To właśnie ona odpowiada za rozplanowanie wnętrza, przewidującego między innymi składane biurko, komputer z ekranem bezprzewodowym, oświetlenie LED, stację indukcyjnego ładowania telefonów, rozbudowany sprzęt audio, niewielką lodówkę, ekspres do kawy, a nawet uchwyt na składany rower. Pozostaje jednak pytanie, po co komuś takie biuro zorganizowane w niewielkim Nissanie?

Jak podaje japoński producent, samochód ten jest odpowiedzią na ciągle rosnące zapotrzebowanie na przestrzeń biurową. Doskonale wpisuje się on w mobilny charakter dzisiejszego biznesu i tym samym może być doskonałą ofertą dla niewielkich firm.

Komentarze