Kariera

Tworzymy nieduży, zgrany, dynamiczny zespół ludzi przyjaznych sobie, wzajemnie się wspierających, a przy tym nastawionych na ambitne cele zawodowe oraz szybki rozwój nowoczesnej i innowacyjnej firmy. Zapraszamy do naszego zespołu wszystkich, którzy dobrze widzieliby się w tej konfiguracji.

Szukasz ciekawej i pełnej wyzwań pracy? Sprzedaż to Twoja pasja? Lubisz pracę w dynamicznym otoczeniu?  Jeśli tak, to prześlij swoją aplikację.

Stanowisko

Export Manager

Miejsce zatrudnienia

Warszawa

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie produktów na nowe rynki,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców na podległych rynkach,
  • Kreowanie pozycji marek na podległych rynkach,
  • Tworzenie strategii produktowej dla nowych rynków,
  • Nadzór nad realizacją działań sprzedażowych na podległych rynkach.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku preferowane w branży motoryzacyjnej,
  • Duża samodzielność i inicjatywa,
  • Doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów na rynki,
  • Znajomość branży motoryzacyjnej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie atutem.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia od wyników,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Stanowisko

Inżynier konstruktor

Warszawa

Pełny etat

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • Tworzenie i projektowanie nowych, odkrywczych rozwiązań dla branży transportowej;
  • Prowadzenie prac konstruktorskich związanych z projektowaniem innowacyjnych rozwiązań dla branży transportowej;
  • Udział w testach produkcyjnych oraz we wdrożeniach nowych wyrobów do produkcji;
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej i projektowej;
  • Bieżące wprowadzanie zmian i poprawek konstrukcyjnych zgodnie z obowiązującymi normami;
  • Nadzór nad produkcją prototypów;
  • Analizowanie rynku w zakresie innowacyjnych rozwiązań, produktów i akcesoriów z branży transportowej;
  • Analizowanie efektywności prowadzonych działań.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w prowadzeniu badań właściwości fizycznych produktów;
  • Wykształcenia inżynierskiego (mile widziane z zakresu mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki, elektroniki, elektrotechniki, informatyki, inżynierii produkcji, inżynierii materiałowej i kierunków powiązanych);
  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami;
  • Umiejętności analitycznego myślenia;
  • Pasji i zaangażowania w tworzeniu innowacji.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość tworzenia nowoczesnego laboratorium;
  • Partnerską atmosferę pracy z doświadczonymi profesjonalistami;
  • Realizację ambitnych zadań i realny wpływ na funkcjonowanie firmy.
Stanowisko

Asystent działu sprzedaży

Warszawa

Pełny etat

Co będzie należeć do Twoich zadań:

  • regularne wizyty u Klientów oraz realizacja planów sprzedażowych,
  • nawiązywanie relacji z partnerami na lokalnym rynku (jednostki samorządu terytorialnego, wykonawcy),
  • kompleksowa obsługa Klienta oraz doradztwo,
  • monitorowanie zagrożeń, które mają wpływ na właściwe wykonania zadań,

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług sektora B2B (min. 2 lata),
  • znajomości technik sprzedaży,
  • umiejętności prowadzenia negocjacji

Co jest ważne w pracy na tym stanowisku:

  • umiejętność efektywnej komunikacji i bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • otwartość na wyzwania i samodzielność,
  • dynamizm oraz zaangażowanie.
Chętnie wdrożymy twoją innowację!

Masz swój własny, nowy, ciekawy, ambitny pomysł na usprawnienie pracy dużych firm logistycznych lub na  wsparcie codziennej pracy kierowców? Napisz do nas! Wdrożymy Twój pomysł i podzielimy się zyskiem!